Bursa Logo Bayisi EMY Yazılım

TELE-DESTEK HİZMETLERİ

Hizmetlerimiz

Şirket içindeki yazılım süreçlerinin kontrol altına alınmasını sağlayan eğitim ve destek hizmetlerini kapsayan çözümlerde, kullanıcıların yazılım altyapılarında meydana gelen problemlerin çözülmesi sağlanır. Şirket içinde sürdürülen dijital iş akışının bozulmaması ve kesintisiz bir şekilde sürdürülmesi için gerekli olan tele-destek hizmetleri teknik destek uzmanlarının profesyonel çözümü ile sunulur. Yazılımsal programlarında herhangi bir sorun meydana gelen firmalar, dünyanın her neresinde olursa olsun destek alabiliyor.

Tele-Destek Hizmetleri ile İş Süreçlerini Kusursuzca Yönetin

İş süreçlerinin hatasız ve hızlı bir şekilde yönetilmesi için gerekli duyulan tüm hizmetleri bünyesinde barındıran tele-destek hizmetleri ile telefon aracılığı ile destek almak mümkündür. Teknik destek uzmanları, sorunun kaynağını en kısa süre içerisinde çözerek dijital iş süreçlerinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Sistem uzmanı sertifikalı personeller tarafından yönetilen süreçte, mekan sınırlaması olmaksızın destek almak mümkündür. Muhasebeden bordroya, ERP sistemlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar şirketin her alanında kullanılan yazılımsal programlar için özel olarak geliştirilen hizmette mutlak müşteri memnuniyeti hedeflenir.

Tele-Destek Hizmet Alım Süreleri

Tele-destek hizmetleri anlaşmaları şirket ile yapılan diğer iş birliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Programlarda oluşabilen tüm sorunlara anında yanıt veren uzman personeller, aldığınız hizmetlerin sözleşmeye göre aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık olmasını sağlayabilir. Terminal sorunlarından kısayol tuşlarına kadar birçok konuda telefonla destek hizmetinin sunulduğu tele-destek hizmetleri kapsamında programlarda meydana gelen sorunlar veya kullanımla ilgili merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Tele-Destek Hizmetleri Kullanım Kanalları

Talebe göre değişken olabilen tele-destek kullanım kanalları arasında mobil uygulamalar, sabit telefonlar, Skype veya Whatsapp olabilir. Hizmetten faydalanmak isteyenler müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve işlem akdini başlatabilir. Yazılım programlarının sorunsuz, hızlı ve güvenli bir şekilde işlemesi için gerekli olan sistemleri bünyesinde bulunduran hizmet, tele-destek uzmanları aracılığı ile çok daha basit ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuluyor. Hizmet akdini alanlar, sözleşme boyunca programlar hakkında merak ettikleri soruların da yanıtına ulaşabiliyor.

Yerinde Destek Hizmeti

Yerinde destek hizmeti ile yazılım programları olan şirketler için destek hizmetleri sağlanabilir. Yerinde destek hizmetleri şirketlerin Logo başlangıcı, Logo Go Plus, Logo Tiger Plus, Logo Bordro ve Logo Tiger kurumsal planlarında karşılaşacakları sorunları çözebilir. Genel olarak aylık destek sözleşmesi ve aylık bakım sözleşmesi olan müşteriler, yerinde destek hizmetinden yararlanabilir. Uzak masaüstü desteği veya telefonla çözülmeyen sorunlar için tercih edilen yerinde destek hizmeti bilgisayar değişiklikleri, sürüm güncellemeleri, veritabanı sorunları, yıl sonu transfer işlemleri gibi zaman ve uzmanlık gerektiren süreçler için oldukça faydalıdır.