Bursa Logo Bayisi EMY Yazılım

LOGO DESTEK HİZMETLERİ

Hizmetlerimiz

Network ve veritabanı danışmanlığı, proje danışmanlığı, veri bakımı, kullanıcı eğitimleri, tele-destek, uzak bağlantı ve yerinde destek hizmetlerinin verildiği Logo destek hizmetleri kapsamında işletmelerin iş süreçlerini en verimli şekilde sürdürmeleri sağlanır. İşletmelere özgü yazılımlarla ihtiyaçlara en uygun ve en hızlı şekilde yanıt veren Logo çözümleri ile şirket içi verimlilik atışı, destek hizmetleri ile süreklilik kazanır. Şirketlerin ihtiyaç duyduğu bakım hizmetlerini tek bir merkezden verilmesi, destek sisteminin çok daha hızlı ve kısa bir sürede gerçekleşmesini sağlar. Yerinde veya uzaktan bağlantı yoluyla verilen hizmetler, iş süreçlerinin geliştirilmesine katkıda bulunur.

Logo Destek Hizmetlerinde Geniş Yelpaze

Logo çözümlerinden yararlanan şirketlerin bilgi altyapılarında oluşan problemler ve ihtiyaçlara karşı etkin destek hizmetinin sunulması, iş akış sürecinin takibi ve yönetiminde zaman ve efor kaybının oluşmasını engeller. Sorunlara anında müdahale edebilen eğitim uzmanları ve destek ekipleri sayesinde sorun henüz başlangıç aşamasında çözüme kavuşturulur. Sertifikalı uzmanların anında müdahalesi ile gerçekleştirilen çözümler, firmalardaki dijital işleyişin en kısa sürede işlevsellik kazanmasına yardımcı olur. Network ve veritabanı danışmanlığı, proje danışmanlığı, veri bakımı, kullanıcı eğitimleri, tele-destek, uzak bağlantı ve yerinde destek hizmetleri arasından ihtiyaç duyulan destek hizmetini tercih eden kullanıcılar, böylelikle Logo destek hizmetleri ile entegre bir şekilde faaliyetlerini sürdürürler.

Logo Destek Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyeti

Üst düzey müşteri memnuniyeti hedefiyle danışan ağına her geçen gün bir yenisini ekleyen Logo, sunduğu yazılımsal çözümlerle küçük, orta ve büyük işletmelerin taleplerine en iyi şekilde yanıt veriyor. Her sektörden firma için özgün çözümler sunan marka, dijital dönüşümün öncüsü olarak sektördeki liderliğini koruyor. Sağladığı bakım ve teknik destek hizmetleri ile danışanların her zaman en güncel mevzuata dayalı sistemler kullanması mümkün hale geliyor. Logo destek hizmetleri Logo iş ortağı olan firmamızca sağlanır. Kullanıcılarına en kısa sürede en uygun çözümleri sunan firmamız, her geçen gün büyüyen referans yapısı ile danışanları ile birlikte güçlenmeye devam etmektedir. Dijital dünyadaki en yeni trendlere hakim olarak sunduğumuz yazılım çözümleriyle işletmelerin zaman yönetiminden maliyet yönetimine kadar birçok alanda etkili bir süreç yönetimi yapmasını sağlıyoruz.