Bursa Logo Bayisi EMY Yazılım

ÖZELLEŞTİRME VE ENTEGRASYON

Hizmetlerimiz

İşletmelerin iş akış süreçlerini etkin bir biçimde yönetebilmeleri için ihtiyaç duydukları yazılımsal desteğin verilmesi Özelleştirme ve Entegrasyon sistemi ile mümkündür. Her sektörden işletmenin tercih edebileceği özelleştirme ve entegrasyon sisteminde uzman ekipler tarafından işletmelere özgü bir hizmet sunulur. Firmaların halihazırda kullandığı üçüncü parti yazılımlarının yeni programlara entegre edilmesi adına yapılan geliştirmeler, verilen hizmetlerin en önemli öğelerindendir. Sistem entegrasyonu ile verilerin bir araya gelmesini sağlayan sistemler, işletmelerin hizmet esaslarının kullanıldığı alanlarda kendilerine özgü çözümler üretmesine yardımcı olur. Firmalarda olan 3.parti yazılımlar ya da firmaların kendilerinin yazdığı yazılımlar ile Logo yazılımının çok hızlı bir şekilde entegre edildiği sistemler, şirket içi iş akış süreçlerinden alınan verimin optimum seviyeye ulaşmasını sağlar. Her sektörün farklı ihtiyaçları olduğu bilinciyle firmalara özgü özelleştirme seçenekleri sunan Logo, bu sayede danışanlarının gereksinimlerine ne uygun çözümleri üretir.

İstikrarlı ve Kusursuz Yazılım Sistemleri

Mevcuttaki yazılım paketlerinin güncel mevzuata uygun ve yeni nesil yazılım paketlerine entegre edilmesini sağlayan sistemler, birçok sektörde kullanılabilir. İşletmelerin farklı taleplerine ve gereksinimlerine uygun çözümler sunan sistemler geliştirilebilir araçlara sahiptir. Muhasebe programlarından e-ticaret sitelerine kadar birçok alanda uygun çözümler sunan Özelleştirme ve Entegrasyon hizmetlerinde yeniden barındırılma versiyonları da bulunur. Bulut teknolojisinden de destek alan sistemler, birçok işlemin online olarak gerçekleştirilmesini sağlar. İş gücünden, maliyetten ve zamandan tasarruf edilmesini sağlayan sistemler özelleştirilebilir kaynak kodlu erişim sistemi sayesinde yeniden barındırılma versiyonlarına da sahiptir. E-posta pazarlaması ve entegrasyonu, ürün kataloğu hazırlama, satış ve pazarlama otomasyonları gibi alanlarda işletmeler için büyük kolaylık sağlayan sistemler, her sektörden firma için uygundur.

Özelleştirme ve Entegrasyon Sistemlerinin İşlevselliği

Özelleştirilebilir kaynak kodlu erişime sahip olan yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarına özgü olarak biçimlendirilebilir. Kullanılan yazılımlar üzerinde birçok değişiklik yapılmasına izin veren sistemlerde farklı şablonlar veya farklı renkler kullanılabilir. Bu sayede iş süreçlerinin yönetimi ve takibi çok daha kolay bir şekilde yapılır. İşletmelerin birçok departmandaki iş süreçlerini tek bir merkezden yönetmesini sağlayan Özelleştirme ve Entegrasyon hizmetleri sosyal medyadan çalışanların görev denetimine, müşteri ilişkilerinden satış analizine kadar birçok konuda firmalara destek olur. İş akış süreçlerinde saatler sürebilen faaliyetlerin dakikalarla ölçülmesine yardımcı olan yazılımlar, özelleştirildiklerinde çok daha verimli bir şekilde kullanılabilirler. İşletmelerin bayileri, tedarikçileri, müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişim kurmasına aracılık eden sistemler, çalışma performansının önemli ölçüde artmasını sağlar. Etkin sistem analizi ve danışan taleplerine göre şekillenen sistemler, yeni iş modellerinin geliştirilmesine yardımcı olur.

B2B Yazılımı ve Logo (GO3, Tiger3 ve Tiger3 Enterprise) Entegrasyonları

• Logo ( GO3, Tiger3 ve Tiger3 Enterprise) Programınızda tanımlamış olduğunuz cari hesaplara, plasiyerlere, (satış elemanlarına) , bayilere kullanıcı adı ve şifre vererek kendi web siteniz üzerinden Logo ( GO3, Tiger3 ve Tiger3 Enterprise)sisteminizdeki stok miktarlarını, fiyatlarınızı açıp, sipariş toplayabilir Logo ( GO3, Tiger3 ve Tiger3 Enterprise) programınıza anlık aktarım yapabilirsiniz.

• Müşterileriniz sipariş vermek istediği ürünleri gelişmiş arama motoru yardımıyla kolayca bulup , sipariş geçebilirler. Aynı zamanda her müşteri kendi cari hesabını , fatura detaylarını ve bakiyesini görebilir, ekstresini kendisi alabilir.

• Logo ( GO3, Tiger3 ve Tiger3 Enterprise) programınızdaki stok kartlarınızı , stok miktarlarınızı, ürün fiyatlarınızı ve kampanyalarınızı tüm müşterileriniz satış elemanlarınız ve bayilerinizle paylaşabilirsiniz.

Tek panelden tüm e-ticaret operasyonlarınızı yönetme ve Logo (GO3, Tiger3 ve Tiger3 Enterprise) Entegrasyon Yazılımları

Erp Entegrasyonları

• Tek bir panele girdiğiniz ürünleri tüm satış kanallarınıza listeleyip, siparişlerinizi anlık olarak Logo (GO3, Tiger3 ve Tiger3 Enterprise) sistemi üzerinden faturalandırabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Pazaryeri Entegrasyonları e-ticaret sitenizin; amazon, n11.com, GittiGidiyor, Trendyol, Hepsiburada ve Çiçeksepeti gibi pazaryerlerine kolayca entegre olmasını sağlar. ürünlerinizi ve satışlarınızı tek panel üzerinden yönetme kolaylığı sağlar. pazaryeri entegrasyonu ile e-ticaret sitenizdeki ve ilgili pazaryerindeki kategorilerinizi eşleyebilir, ürün ve stoklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde aktarabilir, sipariş ve gönderilerinizi takip edebilirsiniz.

E-ticaret Sistemleri Entegrasyonları

• Mevcut bir e-ticaret siteniz var ise E-ticaret alt yapısı entegrasyonlarımız ile çift taraflı olarak e-ticaret altyapınızı da sistemimizden yönetebilirsiniz. Entegrasyon yaptığımız e-ticaret sistemleri; ideasoft, opencard, Ticimax, T-Soft vb..

E-Fatura Entegrasyonları

E-Fatura Entegrasyonu, E-fatura Entegrasyonu ile pazaryerleri ve sitenizden gelen siparişlerinizi Logo e-fatura / Logo e-arşiv olarak otomatik Logo (GO3, Tiger3 ve Tiger3 Enterprise) sistemi üzerinden faturalandırabilirsiniz.

Kargo Entegrasyonları

Kargo Entegrasyonu ile Pazaryerleri ve Sitenizden gelen siparişlerinizi kendi kargo anlaşmanızla entegre ederek gönderin. Entegrasyon yaptığımız kargo firmaları; Yurtiçi Kargo, MNG, Aras Kargo, Sürat Kargo vb..

Online Ödeme Sistemleri ile ERP Entegrasyonu

Logo Yazılım kullanan işletmeler bayi ve müşterilerinden kullanmış oldukları e-tahsilat sistemleri ile yapılan entegrasyon yazılımları sayesinde kredi kartı tahsilatı yapabilmekte, böylelikle tahsilat sorunları çözülmekte hem de entegre çalışan bir sistem sayesinde iş gücü tasarrufu yapabilmeleri sağlanmaktadır. Logo Yazılım ürünleri(Go3, Tiger3, Tiger3 Enterprise) ile Entegrasyon yaptığımız e-tahsilat sistemleri; Net Tahsilat, İyzico, PayU vb..