Bursa Logo Bayisi EMY Yazılım

ÖZELLEŞTİRME VE ENTEGRASYON

Hizmetlerimiz

İşletmelerin iş akış süreçlerini etkin bir biçimde yönetebilmeleri için ihtiyaç duydukları yazılımsal desteğin verilmesi Özelleştirme ve Entegrasyon sistemi ile mümkündür. Her sektörden işletmenin tercih edebileceği özelleştirme ve entegrasyon sisteminde uzman ekipler tarafından işletmelere özgü bir hizmet sunulur. Firmaların halihazırda kullandığı üçüncü parti yazılımlarının yeni programlara entegre edilmesi adına yapılan geliştirmeler, verilen hizmetlerin en önemli öğelerindendir. Sistem entegrasyonu ile verilerin bir araya gelmesini sağlayan sistemler, işletmelerin hizmet esaslarının kullanıldığı alanlarda kendilerine özgü çözümler üretmesine yardımcı olur. Firmalarda olan 3.parti yazılımlar ya da firmaların kendilerinin yazdığı yazılımlar ile Logo yazılımının çok hızlı bir şekilde entegre edildiği sistemler, şirket içi iş akış süreçlerinden alınan verimin optimum seviyeye ulaşmasını sağlar. Her sektörün farklı ihtiyaçları olduğu bilinciyle firmalara özgü özelleştirme seçenekleri sunan Logo, bu sayede danışanlarının gereksinimlerine ne uygun çözümleri üretir.

İstikrarlı ve Kusursuz Yazılım Sistemleri

Mevcuttaki yazılım paketlerinin güncel mevzuata uygun ve yeni nesil yazılım paketlerine entegre edilmesini sağlayan sistemler, birçok sektörde kullanılabilir. İşletmelerin farklı taleplerine ve gereksinimlerine uygun çözümler sunan sistemler geliştirilebilir araçlara sahiptir. Muhasebe programlarından e-ticaret sitelerine kadar birçok alanda uygun çözümler sunan Özelleştirme ve Entegrasyon hizmetlerinde yeniden barındırılma versiyonları da bulunur. Bulut teknolojisinden de destek alan sistemler, birçok işlemin online olarak gerçekleştirilmesini sağlar. İş gücünden, maliyetten ve zamandan tasarruf edilmesini sağlayan sistemler özelleştirilebilir kaynak kodlu erişim sistemi sayesinde yeniden barındırılma versiyonlarına da sahiptir. E-posta pazarlaması ve entegrasyonu, ürün kataloğu hazırlama, satış ve pazarlama otomasyonları gibi alanlarda işletmeler için büyük kolaylık sağlayan sistemler, her sektörden firma için uygundur.

Özelleştirme ve Entegrasyon Sistemlerinin İşlevselliği

Özelleştirilebilir kaynak kodlu erişime sahip olan yazılımlar, işletmelerin ihtiyaçlarına özgü olarak biçimlendirilebilir. Kullanılan yazılımlar üzerinde birçok değişiklik yapılmasına izin veren sistemlerde farklı şablonlar veya farklı renkler kullanılabilir. Bu sayede iş süreçlerinin yönetimi ve takibi çok daha kolay bir şekilde yapılır. İşletmelerin birçok departmandaki iş süreçlerini tek bir merkezden yönetmesini sağlayan Özelleştirme ve Entegrasyon hizmetleri sosyal medyadan çalışanların görev denetimine, müşteri ilişkilerinden satış analizine kadar birçok konuda firmalara destek olur. İş akış süreçlerinde saatler sürebilen faaliyetlerin dakikalarla ölçülmesine yardımcı olan yazılımlar, özelleştirildiklerinde çok daha verimli bir şekilde kullanılabilirler. İşletmelerin bayileri, tedarikçileri, müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişim kurmasına aracılık eden sistemler, çalışma performansının önemli ölçüde artmasını sağlar. Etkin sistem analizi ve danışan taleplerine göre şekillenen sistemler, yeni iş modellerinin geliştirilmesine yardımcı olur.