Bursa Logo Bayisi EMY Yazılım

PROJE SONRASI DESTEK HİZMETİ

Hizmetlerimiz

Hızla büyüyen bir pazarda şirketlerin ana hedefi satış ve dağıtım kanallarını en etkin şekilde yönetmek ve en yüksek karlılığı ve verimliliği sürdürmektir. Yazılım uzmanı proje ekibi, işletme ve sektör gereksinimlerine göre yazılım çözümlerinin uyarlanması ve oluşturulması aşamasında danışmanlık ve destek hizmetleri sunar. Proje Sonrası Destek Hizmeti ile mevcut çözümlerin ayarlanmasının yanı sıra, işletmelerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için yazılım ve entegre geliştirme hizmetleri de sunulur.

Proje Sonrası Servis Çözümü

Proje sonrası servis çözümü, kullanıcıları desteklemek ve projenin uygun yazılım ve sistem hizmetlerinden sonra ortaya çıkabilecek yeni gereksinimleri karşılamak için kullanılan bir hizmettir. Şirket tarafından ihtiyaç duyulan alanları kapsayan Proje Sonrası Destek Hizmeti, çağrı merkezi desteği, uzaktan erişim ve destek ve sistem bakım destek hizmetleridir. Proje sonrası servis çözümü, teknik destek ve hizmet sunan şirketin yoğun iş ritmine göre birçok parametreyi yönetebilen bir yapı olarak geliştirilmiştir. Bu çözümle müşteri zamanından, gelen taleplerden tasarruf edebilir, ürünleri onarabilir, iade ve işlem emri verebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilir. Proje destek hizmetleri, proje uygulamaları ve özel yazılım geliştirme hizmetleri sunmak; kurumsal kullanıcıları destekleyen ve yeni ihtiyaçları yöneten bir hizmettir. Kurumsal gereksinimlerin kapsamına göre yerinde destek, çağrı merkezi, uzaktan bağlantı ve sistem bakım hizmetleri kapsamında sertifikalı eğitmenler tarafından verilen eğitim ileri teknolojiye sahip ekipman üreticileri tarafından sağlanır, ekipmanın çalışma prensiplerini ve uygulama alanlarını içerir. İçerik teorik bilgi ve pratik uygulamaları kapsar. Proje Sonrası Destek Hizmeti kapsamında düzenli eğitime ek olarak, plan aynı zamanda müşteri ihtiyaçlarına da dayanır.

Destek ve Bakım Anlaşması

Destek ve bakım anlaşması ile proje teslim edildikten sonra destek ve bakım anlaşması yaparak firmayı yakından takip edip projenin başarısının sürdürülebilmesini sağlanır. Destek ve bakım anlaşması, daha yüksek hizmet kalitesine sahip bir hizmet olarak bilgi işlemin artan yükünü taşıyabilir. Anlaşmaya göre, bilgisayar donanımı, yazılımı, ağ bilgisayarı çevre birimleri ile ilgili bir sorun olduğunda, gün içinde veya çalışma saatleri boyunca herhangi bir problemden kaçınmak için, sisteme müdahale edilebilir. Destek ve bakım anlaşması sırasında, müşteriler için sınırsız yerinde servis desteği sağlanabilir, ayda bir kez önleyici bakım yapılabilir, ekipmanı değiştirme durumunda envanter takip edilebilir, bilgisayar donanımı onarılabilir. Hizmet kapsamında, gerektiğinde personel dış kaynak kullanımı, yardım masası ve benzeri hizmetler sağlanabilir.